Ulaşım

Ulaşım

Psikoterapi Enstitüsü Ankara Eğitim ve Kongre Merkezi

Aşağı Öveçler Mah. 1324 Cad. “Terapi İş Merkezi Ankara” No:57/1,

Çankaya / ANKARA/ TURKIYE

Tel: +90 (262) 653 66 99

Gsm: +90 (532) 267 47 94 +90 (530) 418 76 41

e-posta: bilgi@psikoterapi.com

Google maps üzerinden yol tarifi almak için tıklayınız

Karayolu ile Ulaşım

Özel araç ile kongre merkezine ulaşım sağlayacak olan katılımcılar Kızılay meydanından dikmen güzergahına doğru alt geçidi kullandıklarında dikmen caddesine ulaşabilirler. Dikmen caddesine ulaşıldıktan sonra TBMM Parkı ve bakanlıkların geçerek dikmen caddesi üzerinden devam edilir. Çetin Emeç Bulvarı ve Dikmen Caddesi’nin kesiştiği dört yol ağzına ulaşıldığında Çetin Emeç Bulvarına doğru sağa dönülerek öveçler güzergahına girilir, Çetin Emeç Bulvarı ve Dikmen Caddesi’nin kesişiminde MSÜ Kara Harp Okulunun bahçesi ve Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Bulunmaktadır. Çetin Emeç Bulvarı üzerinden Öveçler Güzergahına devam eden katılımcılarımız Öveçler Vadisi’nin bitiminde bulunan kavşağa ulaştıklarında sola doğru dönerek kabil caddesine dönmelidirler. Ardından Pakize Erdoğu ortaokulu’ndan sağa dönerek Psikoterapi Enstitüsü Ankara Şubesi’nin bulunduğu 1324 sokak’a ulaşabilirler.

Havayolu ile Ulaşım

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan kongre merkezine ulaşım sağlayacak olan katılımcılarımızın Havalimanı önünde bulunan BELKO havalimanı araçlarına binerek Kızılay Meydanı durağında inmeleri gerekmektedir. Kızılay meydanında inen katılımcılarımız  454 numaralı otobüse binip Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi durağında inerek veya Pakize Erdoğu Ortaokulu durağında inerek kongre merkezimize ulaşım sağlayabilirler. Toplu taşıma kullanmak istemeyen katılımcılarımız ise taksi kullanarak ya da Kızılay Güvenpark kenarında bulunan dolmuş duraklarından öveçler dolmuşlarına binerek kongre merkezimize ulaşabilirler.

Tren ile Ulaşım

Ankara Tren Garında inen katılımcılarımız isterler ise Ankaray Maltepe Metro İstasyonuna ortalama 5 dakika yürüyerek ulaşabilir, ardından ise Dikimevi Metro İstasyonu yönünde hareket etmekte olan trenlere binerek 15 Temmuz Kızılay Milli İrade durağında inerek toplu taşıma, taksi veya özel araç kullanarak kongre merkezimize ulaşım sağlayabilirler. Toplu taşıma kullanacak katılımcılarımız 454 numaralı otobüse binip Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi durağında inerek veya Pakize Erdoğu Ortaokulu durağında inerek kongre merkezimize ulaşım sağlayabilirler. Toplu taşıma kullanmak istemeyen katılımcılarımız ise taksi kullanarak ya da Kızılay Güvenpark kenarında bulunan dolmuş duraklarından öveçler dolmuşlarına binerek kongre merkezimize ulaşabilirler.

Araç çubuğuna atla